TREVOR HADDON. Italiensk gårdsvy, olja på duk, signerad.

418728. TREVOR HADDON. Italiensk gårdsvy, olja på duk, signerad.

56 x 41 cm.

Restaurerad, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 41 cm.

Restaurerad, krackeleringar.

Antal besök: 1 338