MATS JONASSON. Skulptur, "Joker II", järn och glas, nr 3/19, Målerås, signerad.

418611. MATS JONASSON. Skulptur, "Joker II", järn och glas, nr 3/19, Målerås, signerad.

Höjd, inklusive sockel, 34 cm

Signerad i glaset: Mats Jonasson Målerås Sweden LTD ED nr 3/19.
Certifikat medföljer.

Obetydligt slitage.

Mats Jonasson (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, inklusive sockel, 34 cm

Certifikat medföljer.

Obetydligt slitage.

Mats Jonasson (Född 1945)

Antal besök: 2 735