Beslag och draghandtag av mässing. En utdragbar låda i nederkant, en dekorlåda i överkant. 4 hyllplan alternativt klädstång. Längd 90 cm, bredd 54 cm, höjd 170 cm.
Ett beslag med skador. Slitage.
Nyckel/nycklar finns.
Nyckel/nycklar finns.