LJUSSTAKAR, ett par, mässing, gustaviansk-stil, Åkerberg & Hellström Metall AB, 1900-talets första hälft.

418601. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, gustaviansk-stil, Åkerberg & Hellström Metall AB, 1900-talets första hälft.

Kvadratisk fot med galler, räfflade pelare, 4 kulfötter, höjd ca. 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 627