Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
VILHELM ENGSTRÖM. Samer vid fjällkåta. Olja på duk, signerad Vilh. Engström.
418580. VILHELM ENGSTRÖM. Samer vid fjällkåta. Olja på duk, signerad Vilh. Engström.
42 x 63 cm.
Smärre inbuktningar.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 63 cm.
Smärre inbuktningar.
5 145