VILHELM ENGSTRÖM. Samer vid fjällkåta. Olja på duk, signerad Vilh. Engström.

418580. VILHELM ENGSTRÖM. Samer vid fjällkåta. Olja på duk, signerad Vilh. Engström.

42 x 63 cm.

Smärre inbuktningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 63 cm.

Smärre inbuktningar.

Antal besök: 5 575