4 st Stolar, bord med två iläggsskivor.
Mahognyfaner.
Diameter 110, höjd 74, total längd 210 cm.
Märkt SMI tillverkad på Säffle möbelfabrik.
Bruksslitage.
Mahognyfaner.
Bruksslitage.