MÄRKLIN ånglok 3003 i originalkartong, ånglok 3000 och litet tanklok.

418546. MÄRKLIN ånglok 3003 i originalkartong, ånglok 3000 och litet tanklok.

H0 växelström. Diesellok V60 som reservdel. Liliput 120755 växelström i originalkartong medföljer.

Slitage och smärre skador. Alla lok fungerar utom V60 och Liliput .Liliput med Skador, ledningar lösa. Det går inte att testa om loket fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 467