418546. MÄRKLIN ånglok 3003 i originalkartong, ånglok 3000 och litet tanklok.
H0 växelström. Diesellok V60 som reservdel. Liliput 120755 växelström i originalkartong medföljer.
Slitage och smärre skador. Alla lok fungerar utom V60 och Liliput .Liliput med Skador, ledningar lösa. Det går inte att testa om loket fungerar.