EDWARD WILLIAM WYON. EFTER. Reliefer, 2 st. Marmor, England, 1900-tal.

418513. EDWARD WILLIAM WYON. EFTER. Reliefer, 2 st. Marmor, England, 1900-tal.

Den ena signerad. Rund relief i marmor med dekor av barn insatt i förgylld ram.
Diameter 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 442