SOFFBORD, valnöt.

SOFFBORD, valnöt.
418482. SOFFBORD, valnöt.

Höjd 52 cm, längd ca 130 cm, djup ca 75 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
418482. SOFFBORD, valnöt.

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 915