TVÄTT-SET, 3 delar, emalj, Kockums, 1900-tal.

418463. TVÄTT-SET, 3 delar, emalj, Kockums, 1900-tal.

Märkta undertill.
Tvättskål etikettmärkt, diameter 32 cm.
Tvålskål, diameter 12,5 cm.
Potta, höjd 12,5, diameter 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta undertill.
Tvålskål, diameter 12,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 831