SKULPTUR, glas och metall, "Nike II", Mats Jonasson, Målerås, signerad, nr 42/99.

418354. SKULPTUR, glas och metall, "Nike II", Mats Jonasson, Målerås, signerad, nr 42/99.

Höjd, inklusive sockel, 26,5 cm

Certifikat medföljer.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Certifikat medföljer.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 955