SKULPTUR, häst, smide, Bertil Vallien, Boda Smide limited edition, numrerad 86/975.

418330. SKULPTUR, häst, smide, Bertil Vallien, Boda Smide limited edition, numrerad 86/975.

Höjd inklusive sockel, 23,5 cm
Längd 28 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 3 031