STOLAR, 6 stycken, nyrenässans, sent 1800-tal.

418318. STOLAR, 6 stycken, nyrenässans, sent 1800-tal.

Höjd 105, bredd ca 45, djup 44 cm.

Bruksslitage, senare rottingsitsar, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 865