GLASSERVIS, ca 63 delar, "Sickan", Vicke Lindstrand, Kosta, 1940/50-tal.

418316. GLASSERVIS, ca 63 delar, "Sickan", Vicke Lindstrand, Kosta, 1940/50-tal.

Bestående av 10 grogglas, 10 selterglas, 12 vinglas, 12 likörglas, 10 snapsglas, 9 sherryglas
Vinglasens höjd 12 cm.

Smärre slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinglasens höjd 12 cm.

Smärre slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 6 672