TOMTAR, 50-70-tal, 7 st.

TOMTAR, 50-70-tal, 7 st.
4183133. TOMTAR, 50-70-tal, 7 st.

Höjd 6-34 cm.

Bruksslitage, skav och märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6-34 cm.

Antal besök: 168