RESERVOARPENNOR 2 st, Parker, Vacumatic Golden Pearl Canada samt 51.

418298. RESERVOARPENNOR 2 st, Parker, Vacumatic Golden Pearl Canada samt 51.

"Made in Canada, Parker Vacumatic, Reg.T.M.S, Pat.No 318982", Golden Pearl, märkt "6" utan punkter, spets märkt Parker U.S.A samt "6" med tre punkter. Längd ca 13 cm.
"51", "Made in U.S.A", längd ca 13,5 cm.

Slitage, märken, ytskador. Klämma på Vacumatic går att snurra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 752