Garpenhus Auktioner
Glas
Övrigt
LJUPCO KOCOVSKI. Vas i konstglas. Atelje Kocovski, Nybro. Signerad och daterad -95.
41825. LJUPCO KOCOVSKI. Vas i konstglas. Atelje Kocovski, Nybro. Signerad och daterad -95.
Höjd 24 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 24 cm.
Garpenhus Auktioner
5 676