HJALMAR GRAHN. "Tidig vår", olja på pannå, signerad.

418251. HJALMAR GRAHN. "Tidig vår", olja på pannå, signerad.

25 x 34 cm.

Fläckar.

Hjalmar Grahn (1882–1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 34 cm.

Fläckar.

Hjalmar Grahn (1882–1949)

Antal besök: 2 468