PILGRIMSFLASKA, porslin, sen Qing-dynasti, 1800-talets slut.

418248. PILGRIMSFLASKA, porslin, sen Qing-dynasti, 1800-talets slut.

Pilgrimsflaska med dekor av bataljscener i underglasyrblått

Höjd 45 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 164