Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Övrigt
GEORG SÖDERSTRÖM. "Vindstilla afton", emaljmålning, signerad samt daterad '90.
418181. GEORG SÖDERSTRÖM. "Vindstilla afton", emaljmålning, signerad samt daterad '90.
33 x 33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 33 cm.
Gomér & Andersson Norrköping
963