GEORG SÖDERSTRÖM. "Vindstilla afton", emaljmålning, signerad samt daterad '90.

418181. GEORG SÖDERSTRÖM. "Vindstilla afton", emaljmålning, signerad samt daterad '90.

33 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 33 cm.

Antal besök: 1 147