MODELLBILAR med mera, cirka 100 delar mest made in China, Dinky Atlas edition med mera.

418161. MODELLBILAR med mera, cirka 100 delar mest made in China, Dinky Atlas edition med mera.

Två modellmotorer och 2 vagnar tillkommer.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 669