TRÄGUBBAR, 6 st, signerade Assar Blidmo, Gunnarsson och Bengt Råsten.

418157. TRÄGUBBAR, 6 st, signerade Assar Blidmo, Gunnarsson och Bengt Råsten.

Högsta höjd ca 20 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 20 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 3 112