KISTA, allmogemålad ek med smidesbeslag, daterad 1806.

418153. KISTA, allmogemålad ek med smidesbeslag, daterad 1806.

Längd 151, bredd 60, höjd 70 cm.

Träskador samt åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träskador samt åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 776