SPEGEL, bladguldsförgylld. Gustaviansk stil, sent 1800-tal.

418106. SPEGEL, bladguldsförgylld. Gustaviansk stil, sent 1800-tal.

Höjd 48 cm, bredd 44 cm.

Sprickbildning i fogar. Smärre nagg. Senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm, bredd 44 cm.

Antal besök: 496