SKÅLUPPSATS, majolika, 1900-tal.

418100. SKÅLUPPSATS, majolika, 1900-tal.

Skål av majolika med dekor av bl. a. putti sjöodjur
Höjd 36 cm
Diameter 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm
Diameter 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 916