OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på papp, miniatyr, osignerad.

418094. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på papp, miniatyr, osignerad.

13 x 9,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 x 9,5 cm.

Åldersslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 601