OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på papp, miniatyr, osignerad.
418094. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på papp, miniatyr, osignerad.
13 x 9,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
13 x 9,5 cm.
Åldersslitage.
Herrljunga Auktionsverk
485