STORT PARTI DIVERSE BESTICK, med mera, nysilver/metall, 1900-tal.

418033. STORT PARTI DIVERSE BESTICK, med mera, nysilver/metall, 1900-tal.

Knivar, gafflar, skedar, cocktailskedar, sockerströare, med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 761