BIRGER "TÄLG BIRGER" SVANTESSON, LJUNGSBRO. Skulptur, snidat trä, signerad BS och daterad 95.

418028. BIRGER "TÄLG BIRGER" SVANTESSON, LJUNGSBRO. Skulptur, snidat trä, signerad BS och daterad 95.

Höjd ca. 28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 28 cm.

Antal besök: 2 749