TALLRIKAR, 6 st, "Pigg", Upsala-Ekeby Gefle, 1900-talets mitt.

417970. TALLRIKAR, 6 st, "Pigg", Upsala-Ekeby Gefle, 1900-talets mitt.

Diameter 25 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.

Antal besök: 3 122