GLASFÖREMÅL, 7 delar, 1900-tal.

417940. GLASFÖREMÅL, 7 delar, 1900-tal.

Kannor, karaffer och vaser.

Karaff, lila vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kannor, karaffer och vaser.

Karaff, lila vas med nagg.

Antal besök: 404