ARMATURER, 4 st, 1900-tal.

ARMATURER, 4 st, 1900-tal.
417874. ARMATURER, 4 st, 1900-tal.

3 bordslampor, taklampa. Höjd ca. 17-45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 496