SKÅP, 1900-tal.

SKÅP, 1900-tal.
417826. SKÅP, 1900-tal.

Med vitrin, ca. längd 92, bredd 41, höjd 106 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
417826. SKÅP, 1900-tal.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 853