CYLINDERSPELDOSA, 1800-tal.

CYLINDERSPELDOSA, 1800-tal.
41782. CYLINDERSPELDOSA, 1800-tal.

Mahogny med inläggningar. Lista på 8 melodier ur Flute voix Célestes".
Längd 69, bredd 30, höjd 29 cm.

Skador samt senare benställning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 652