LUCA PAPALUCA. AKVARELL, Signerad L . Papaluca 'SAYONARA N.Y.Y.C'.

417793. LUCA PAPALUCA. AKVARELL, Signerad L . Papaluca 'SAYONARA N.Y.Y.C'.

Louis Luca Papaluca (1890-1934) 'SAYONARA N.Y.Y.C'
69x41cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

69x41cm.

Antal besök: 1 408