PARTI NYSILVER OCH TENN, 6 delar, 1900-tal.

41762. PARTI NYSILVER OCH TENN, 6 delar, 1900-tal.

Tekanna, tenn, Sheffield, England. Ljusstakar, ett par, nysilver, gustaviansk stil, GAB. Ljusstakar, 1 par, nysilver, GAB. Kaffekanna, nysillver, svärtat handtag. Höjd ca 12-24 cm.

Slitage, Tekanna med lagning. Kaffekanna med bucklor. Ett par ljuysstakar med graverat monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 227