VASER, samt lockurna, 4 delar, porslin, Holland, 1900-tal.

417603. VASER, samt lockurna, 4 delar, porslin, Holland, 1900-tal.

Vaser, ett par, höjd 24 cm
Vas, höjd 18 cm
Lockurna, höjd 27 cm.

Ena vasen med krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vaser, ett par, höjd 24 cm
Vas, höjd 18 cm
Lockurna, höjd 27 cm.

Ena vasen med krackelering.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 622