KAFFESERVIS, 25 delar, "Exclusiv", Rörstrand.

417578. KAFFESERVIS, 25 delar, "Exclusiv", Rörstrand.

Servisen består av 11 kaffekoppar med 12 underfat, 12 assietter samt sockerskål med lock.

Smärre bruksslitage. Enstaka nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 099