TRÄSNITT, 4 st, signerade Ando Hiroshige, Japan, tidigt 1900-tal.

417543. TRÄSNITT, 4 st, signerade Ando Hiroshige, Japan, tidigt 1900-tal.

bildstorlek, ca 18 x 24 cm.

fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildstorlek, ca 18 x 24 cm.

fuktfläckar.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 526