FÅTÖLJ, "Samsas", Carl Malmsten, OH Sjögren, Tranås, 1900-talets andra del.

417539. FÅTÖLJ, "Samsas", Carl Malmsten, OH Sjögren, Tranås, 1900-talets andra del.

Grön ylleklädsel.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön ylleklädsel.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 841