FRIMÄRKSALBUM, blått, svenska, ostämplade, sent 1900-tal, ca 5000 kr.

417519. FRIMÄRKSALBUM, blått, svenska, ostämplade, sent 1900-tal, ca 5000 kr.

Nominellt värde ca 5000 kr.
Högre värden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nominellt värde ca 5000 kr.
Högre värden.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 946