FICKUR, 14K guld, A.Lange & Söhne, 1900-tal, totalvikt 94,56 gram.

417512. FICKUR, 14K guld, A.Lange & Söhne, 1900-tal, totalvikt 94,56 gram.

Stämplad på urverk, boett samt urtavla, Deutsche uhrenfabrikation Glashütte 1/SA samt A.Lange & Söhne.

Samma tillverkningsnummer på boett samt urverk.

Diameter 50,8 mm.

Bruksslitage, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50,8 mm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 323