417502. HÖRNSKÅP, med vitrindel, gustaviansk stil, 1900-tal.
Överdel, vitrin med plastskiva dörrar samt bakomliggande hyllplan samt underdel med bakomliggande hyllplan.
Längd 85, bredd 50, höjd 177,5 cm.
Enstaka repor samt fläckar.
Nyckel/nycklar finns.