LJUSSTAKAR, ett par, Thorshammars Bruk, mässing/svärtat trä, 1900-tal.

417484. LJUSSTAKAR, ett par, Thorshammars Bruk, mässing/svärtat trä, 1900-tal.

Märkta med nummer 105.
Höjd 26 cm.

Bruksslitage, träskaft med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta med nummer 105.
Höjd 26 cm.

Antal besök: 1 546