FRIMÄRKSALBUM, 3 st röda, svenska, ostämplade, 1900-tal, ca 2300 kr.

417467. FRIMÄRKSALBUM, 3 st röda, svenska, ostämplade, 1900-tal, ca 2300 kr.

Nominellt värde ca 2300 kr (750+550+1000).
Låga valörer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låga valörer.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 786