FRIMÄRKSALBUM, röd, svenska, ostämplade, sent 1900-tal, ca 4000 kr.

417466. FRIMÄRKSALBUM, röd, svenska, ostämplade, sent 1900-tal, ca 4000 kr.

Nominellt värde ca 4000 kr.
Höga valörer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nominellt värde ca 4000 kr.
Höga valörer.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 717