FRIMÄRKSALBUM, 2 st grön+blå, svenska, ostämplade, sent 1900-tal, ca 5000 kr.

417465. FRIMÄRKSALBUM, 2 st grön+blå, svenska, ostämplade, sent 1900-tal, ca 5000 kr.

Nominellt värde ca 5000 kr (2900+2100).
Höga valörer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höga valörer.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 873