LJUSSTAKAR, ett par, mässing, No 13, Skultuna Bruk, 1900-talets första hälft.

417427. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, No 13, Skultuna Bruk, 1900-talets första hälft.

Höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 8 178