GLASFÖREMÅL, 8 st, flaskor, skålar, tårtfat.

417385. GLASFÖREMÅL, 8 st, flaskor, skålar, tårtfat.

4 flaskor, 2 skålar, tårtfat, samt glasburk.
Högsta höjd 28 cm.

Något nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 28 cm.

Något nagg, bruksslitage.

Antal besök: 760