RADIO, Telefunken, Gavotte 1691, 1960-tal.

417324. RADIO, Telefunken, Gavotte 1691, 1960-tal.

Längd 62cm
Bredd 19cm
Höjd 17cm.

Smärre ytslitage.
Elkontakt är inte jordad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 62cm
Bredd 19cm
Höjd 17cm.

Smärre ytslitage.
Elkontakt är inte jordad.

Antal besök: 12 135