KÄPP form av yxa, 1900-tal.

KÄPP form av yxa, 1900-tal.
417305. KÄPP form av yxa, 1900-tal.

Längd ca 87 cm. Skaftet dekorerat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 522